Nabídka zaměstnání

Přijmeme do stálého pracovního poměru prodejce náhradních dílů pro silniční motorová vozidla.

Nástup možný ihned, pracovní podmínky dle dohody.

Telefon: 603 829 240          603 255 023
E-mail: j.kopta@autokopta.cz

Vaše nabídky zasílejte na uvedenou e-mail adresu.

×

Auto Kopta s.r.o.

Auto Kopta s.r.o. Společnost byla založena v roce 1995. V souvislosti s organizačními změnami v roce 1999 došlo i ke změně názvu společnosti na AutoKopta s.r.o. . Původní prodejní program zaměřený na brzdové a spojkové materiály, byl postupně rozšířen na téměř kompletní sortiment náhradních dílů a příslušenství pro nákladní a užitkové automobily, včetně přípojných vozidel. Doplňkově nabízíme rovněž náhradní díly pro vozidla osobní.

Hlavní položky našeho sortimentu

V současné době Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment výrobce filtrů značky ASAS FILTER od nákladních vozidel, přes autobusy, užitkové automobily až po stavební nebo zemedělskou techniku.

Další značkou, kterou vám z našeho širokého sortimnetu můžeme nabídnout je T.A.T. EUROPE, která zahrnuje kompletní sortiment brzdových kotoučů, brzdových válců, opravárenských sad pro kotoučové brzdy, komponentů vzduchových brzd a v neposlední řadě také sortiment napínacích a vodících kladek pro nákladní a přípojná vozidla. Další značky a produkty, které mají pevné místo v našem sortimentu jsou např. výrobce brzdových materiálů pro nákladní a přípojná vozidla německé značky BREMSKERL, spojkových sad RYMEC nebo prvky vzduchového odpružení značky CONNECT Air Sping.

V naší nabídce nechybí kompletní sortiment olejů značky PETRO CANADA a chemickotechnologických kapalin BG PRODUCTS, Inc., které dokáží renovovat zařízení, snižovat provozní náklady vozidel a zlepšovat jejich stav.

Naše společnost, jako jedna z mála, Vám může nabídnout speciální program renovací brzdových čelistí, spojkových lamel a průmyslových renovací, ale také sortiment brzdových destiček a kotoučů od značky FERODO, zejména pro osobní a užitková vozidla.

V naší prodejní nabídce jsou také produkty dalších známých evropských výrobců, proto nás určitě neváhejte navštívit nebo kontaktovat a vyberte si z našeho opravdu širokého sortimentu.

Představení výrobce brzdových materiálů BREMSKERL

Společnost Bremskerl Společnost Bremskerl je v současné době hlavním dodavatelem brzdových materiálů pro firmu TEMPLIN. Tento renomovaný německý výrobce patří k předním evropským výrobcům třecích brzdových a spojkových materiálů pro automobilový průmysl jakož i pro kolejová vozidla a ostatní průmyslové aplikace. Postavení v popředí svého oboru podporuje i fakt, že výrobce má vlastní vývoj a využívá jako jeden ze 4 výrobců v Evropě, dynamometrické testovací pracoviště. Výsledky těchto testů slouží jako nezbytný podklad pro udělovaní příslušných certifikací dle nejnovějších evropských norem. Bremskerl současně při výrobě svých materiálů klade důraz na ochranu životního prostředí z tohoto důvodu používá komponenty pro třecí materiály výhradně přírodního původu. V současné době patří mezi nejkvalitnější brzdové materiály tohoto výrobce směs 8010 pro LKW, která je použita v naší aktuální prodejní nabídce brzdových desek.

Detail testovacích zařízení z dynamometrické zkušebny

Identifikace dílů

Správná identifikace dílů je velice důležitá. Při problému se správnou identifikací se můžete obrátit na naše prodejce, kteří se pokusí s vámi Váš problém vyřešit.

Pro bližší představu uvádíme příklad značení některých druhů vybraného zboží.

Bližší informace

Otevírací doba
Pondělí 7:30 - 17:00
Úterý 7:30 - 17:00
Středa 7:30 - 17:00
Čtvrtek 7:30 - 17:00
Pátek 7:30 - 17:00
Sobota 8:00 - 11:00
Neděle zavřeno

AUTO KOPTA s.r.o.
Drážďanská 44
400 07 Ústí nad Labem

tel.: +420 475 500 622
fax: +420 475 502 753
email: info@autokopta.cz

Copyright © 2012 Auto Kopta s.r.o.
vyrobil: Luděk Pavlíček